درباره ما

یک ابر قدرت جوان در کنار شماست …

dpfa7zc4

درباره ما

شهپر اندیشه کادوس در قالب مجموعه ای موثر، منسجم و منظبط در آذر ماه سال ۱۳۹۲ مجهز به سرمایه انسانی متخصص و متعهد با بهره گیری از ابزارهای نوین و موثر فناوری اطلاعات به منظور ارتقای بهره وری و تحصیل ارزش افزوده بیشتر در حوزه های کسب و کار بخش های دولتی و خصوصی با اندیشه ی تحقق فردایی بهتر برای ایران اسلامی شکل گرفت.

اصول راهبردی شهپر اندیشه در رسیدن به اهداف :

 

  • پیشران بودن در تحول سیستمی در محیط های کسب و کار

  • پیشرو بودن در به کارگیری ابزارهای نوین فنآوری اطلاعات و ارتباطات

  • پایداری در ارایه ی خدمات مشتری محور

رویای شهپر اندیشه ...

اساس تشکیل شهپر اندیشه بر چهار رکن دانش، خلاقیت، تلاش و  نهایتا پایش مستمر نهاده شده است. شهپر اندیشه در تلاش است با تکیه بر این چهار پایه، بدعت گذار جریان جدیدی در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور باشد. این شرکت همچنین از ابتدای فعالیت خود با رویکردی فرا ملی در نظر داشته تا با استفاده از همه ظرفیتها، خود را به سرعت به سطوح اول رقابت بین المللی رسانده تا در بازارهای جهانی به عنوان رقیبی جوان و سرسخت شناخته شود.

 

این رویای شهپر اندیشه گرچه بزرگ می‌نماید، ولی با تکیه بر ارکان‌ اشاره شده و اجرای دقیق برنامه‌های مختلف که به دقت تدوین شده‌‌اند، قابل دستیابی است. گواه اینکه شهپر اندیشه توانسته طی گذشت تنها چند سال از شروع بکار خود، پیشرفتهای بسیار با ارزشی را بدست آورده و مسیر را برای پیشرفت روز افزون خود هموارتر سازد.

 

شهپر اندیشه به این موضوع واقف است که پیشرفت مقدور نیست مگر اینکه زیرساختهای لازم برای پیشرفت فراهم باشد. از این رو در کنار دنبال کردن اهداف یاد شده، تمام تلاش خود را بکار خواهد بست تا با شرکتها، ارگانها، و سازمانهای ذیربط همکاری کرده تا زیر ساختهای لازم (از قبیل زیرساختهای ارتباطی و فناوری، زیرساختهای حقوقی و مالکیتی و حتی زیر ساختهای فرهنگی) را به سوی ایده آل سوق دهد. که این نه تنها به پیشرفت شهپر اندیشه، بلکه به پیشرفت و شکوفایی کل کشور در همه زمینه ها کمک شایانی خواهد کرد.